خوش آمدید ، مهمان ! [ثبت نام | ورود

از آثار مستندنگاران ایرانی در پاریس رونمایی می‌شود

اخبار عکاسی ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

ایران فوتو

نمایشگاه عکس گروهی با عنوان «ایران فوتو- درون و بیرون» با آثاری از ۲۰ هنرمند ایرانی در انجمن فرهنگ و هنر خاورمیانه  پاریس برگزار می‌شود.

 

این نمایشگاه با کیوریتوری زهرا جهانبخش از ۳ اردیبهشت برپا شده و نمایش آثار تا ۱۷ اردیبهشت در نگارخانه بین‌المللی هنرها در انجمن فرهنگ و هنر خاورمیانه پاریس برپاست.

 

«ایران فوتو- درون و بیرون»، جمعه (۱۳ اردیبهشت) با رونمایی و معرفی کتاب‌های دو عکاس ایرانی ادامه پیدا می‌کند. کتاب «انقلاب ۵۷» اثر مریم زندی و کتاب «انقلابیون» اثر کاوه کاظمی، در این نمایشگاه معرفی می‌شوند که نشر و چاپ هر دو کتاب توسط نشر «نظر» انجام شده است.

 

به گزارش بوکه، همزمان با مراسم رونمایی، مریم زندی در این نمایشگاه حضور خواهد داشت و ضمن امضای کتاب برای علاقه‌مندان، با مخاطبان گفت‌وگو خواهد کرد.

 

مریم زندی

 

مراسم رونمایی و جشن امضای کتاب «انقلاب ۵۷» با حضور مریم زندی، روز شنبه ۱۴ اردیبیهشت نیز در انتشارات «لامارتان» برگزار خواهد شد. این مراسم که با دعوت عطا آیتی، مدیر بخش ایرانشناسی انتشارات لامارتان برگزار می‌‌شود،  به بررسی عکاسی معاصر در ایران و عکس‌های مریم زندی اختصاص دارد.

 

نمایشگاه «ایران فوتو- درون و بیرون» با همکاری بخش فرهنگی سفارت فرانسه در ایران، انجمن بادگیر، گالری اثر و انتشارات نظر ۳ اردیبهشت آغاز به کار کرد و تا ۱۷ اردیبهشت ادامه خواهد داشت. در این نمایشگاه مجموعه کتاب‌های عکس که در موسسه چاپ و نشر نظر منتشر شده، در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

 

6 بازدید کل ، 1 امروز

  

تبلیغات

ارسال نظر